ψηφιακή έκδοσις εκ περάτων

Σχόλια και παρατηρήσεις για το cd

Moderators: Stelios Lambropoulos, theocharis

LIAS
Posts: 6
Joined: Mon Oct 22, 2007 8:44 pm
Location: Λαμία
Contact:

Postby LIAS » Thu Aug 20, 2009 4:11 am

Είμαστε σε περίοδο διακοπών ακόμη… με την ησυχία μας λοιπόν, δεν βιαζόμαστε… :)

LIAS
Posts: 6
Joined: Mon Oct 22, 2007 8:44 pm
Location: Λαμία
Contact:

πρόβλημα με τα Windows 7

Postby LIAS » Wed Aug 04, 2010 8:49 pm

Δεν ενεργοποιείται στα windows 7 (Ελληνικά) το πρόγραμμα. Χρειάζεται κάποια ιδιαίτερη ρύθμιση?


Επίσης με την ευκαιρία να θυμίσω ότι σε λίγες μέρες έχει «γενέθλια» η «εκκρεμής» απάντηση:
Stelios Lambropoulos wrote:...μόλις επιστρέψω Θεσσαλονίκη θα επικοινωνήσω με τον κύριο Μανιάτη και θα σας απαντήσω

Stelios Lambropoulos
Posts: 218
Joined: Mon Aug 20, 2007 10:02 pm

Postby Stelios Lambropoulos » Fri Aug 06, 2010 10:54 am

Η ψηφιακή έκδοση της εκ περάτων δισκογραφίας λειτουργεί στα windows 7. Φροντίστε να είναι απενεργοποιημένος ο έλεγχος λογαριασμού χρήστη (UAC): μεταβείτε Έναρξη/Πίνακας Ελέγχου\Λογ. χρηστών & οικογενειακή ασφάλεια\Λογαριασμοί χρηστών\Αλλαγή ρυθμίσεων ελέγχου λογαριασμού χρήστη και ρυθμίστε τον επιλογέα στο κατώτερο σημείο.

Όσον αφορά την απάντηση σας είχα στείλει email στις αρχές Σεπτεμβρίου. Μπορείτε να δείτε αν βρίσκεται στην ανεπιθύμητη αλληλογραφία; Δυστυχώς δεν έχω τα παλιά email για να σας το προωθήσω. Πάει και το back up :(

LIAS
Posts: 6
Joined: Mon Oct 22, 2007 8:44 pm
Location: Λαμία
Contact:

Postby LIAS » Mon Aug 09, 2010 2:59 pm

Stelios Lambropoulos wrote:...μεταβείτε Έναρξη/Πίνακας Ελέγχου\Λογ. χρηστών & οικογενειακή ασφάλεια\Λογαριασμοί χρηστών\Αλλαγή ρυθμίσεων ελέγχου λογαριασμού χρήστη και ρυθμίστε τον επιλογέα στο κατώτερο σημείο
Δυστυχώς παρά τις παραπάνω ρυθμίσεις πάλι δεν ενεργοποιείτε το πρόγραμμα.
Έκανα νέα εγκατάσταση στην οποία μου έβγαλε μηνύματα επιτυχούς εγκατάστασης (προληπτικά είχα απενεργοποιήσει και το antivirus) και όταν πήγα να βάλω τον κωδικό ενεργοποίησης μου έβγαζε πάλι μετά από μερικά δευτερόλεπτα την ένδειξη ΔΕΝ ΑΠΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

Σχετικά με το παλαιότερο ερώτημά μου, ήταν γενικό και νομίζω ότι αφορά και τους υπόλοιπους χρήστες του προγράμματος Θα πρέπει η απάντησή του, να εμφανιστεί εδώ στην δημόσια συζήτηση.

Stelios Lambropoulos
Posts: 218
Joined: Mon Aug 20, 2007 10:02 pm

Postby Stelios Lambropoulos » Tue Aug 10, 2010 10:41 am

Επικοινωνήστε μαζί μου, σας παρακαλώ, στο 2310 888 771 για να βρούμε λύση στο πρόβλημα.

Όσον αφορά το παλαιότερο ερώτημα ίσως και να μην έχετε άδικο :)

LIAS
Posts: 6
Joined: Mon Oct 22, 2007 8:44 pm
Location: Λαμία
Contact:

Postby LIAS » Thu Aug 19, 2010 9:35 pm

Τελικά, παρά τις φιλότιμες προσπάθειες του Στέλιου Λαμπρόπουλου και των συνεργατών του, δεν κατάφερα να δουλέψω το πρόγραμμα σε windows 7.

Από ότι κατάλαβα, δεν έχουν «όλα τα συστήματα» με windows 7 πρόβλημα….
Να το έχουν αυτό υπ΄ όψη οι φίλοι που σκοπεύουν να αναβαθμίσουν το λειτουργικό τους σύστημα

ikarus260
Posts: 2
Joined: Mon Feb 02, 2015 11:33 pm

Postby ikarus260 » Mon Feb 02, 2015 11:35 pm

Δυστυχώς και σε μένα τα ίδια. Ενώ στον παλιό μου υπολογιστή στα xp έτρεχε μια χαρά στον καινούργιο κάνει ότι κάνει και του Lias. Έκανα αυτά που λέτε αλλά δεν κάνει τπτ, δεν ανταποκρίνεται μου λέει :(

ikarus260
Posts: 2
Joined: Mon Feb 02, 2015 11:33 pm

Postby ikarus260 » Fri Feb 13, 2015 9:29 pm

Εντάξει τα κατάφερα και το πέρασα το πρόγραμμα οκ.


Return to “9) Ψηφιακή έκδοσις εκ περάτων”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests