Aπομακρυσμένη βοήθεια σε υπολογιστές

.

Moderators: Stelios Lambropoulos, theocharis

apomakrismeni_voithia
Posts: 2
Joined: Fri Mar 06, 2009 5:38 pm

Aπομακρυσμένη βοήθεια σε υπολογιστές

Postby apomakrismeni_voithia » Fri Mar 06, 2009 5:42 pm

Τεχνικός Η/Υ και δικτύων αναλαμβάνει επίλυση τεχνικών προβλημάτων, προσθήκη εξωτερικών συσκευών σε
Η/Υ, καθαρισμούς ιών και την ασφάλεια του υπολογιστή. σας μέσω απομακρυσμένης βοήθειας σε υπολογιστές με πρόσβαση στο ίντερνετ.

Χρέωση από 7 ευρώ με την επίλυση του προβλήματος.

Για όποιον ενδιαφέρεται μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μου μέσω email στο

Code: Select all

firewallgr@yahoo.gr
η να μου στείλει pm.

Για τους επισκέπτες του forum δωρεάν δοκιμή.
Δημήτρης.
Last edited by apomakrismeni_voithia on Wed Sep 02, 2009 3:15 pm, edited 1 time in total.

apomakrismeni_voithia
Posts: 2
Joined: Fri Mar 06, 2009 5:38 pm

Postby apomakrismeni_voithia » Wed Sep 02, 2009 2:57 pm

Επειδή είμαι κυρίως χωρίς εισαγωγικά και όχι τρισάθλιος θα εξηγήσω το εξής

Έχω συλλέξει τα email τα οποία έχω στείλει, χειροκίνητα και όχι από database τις οποίες μου πρότειναν να αγοράσω. Επίσης δεν έχω χρησιμοποιήσει κάποιο πρόγραμμα για να παίρνω αυτόματα email από σελίδες.

Εάν μου πεις με Pm τα email σου, μπορώ και να σου πω που τα βρήκα αλλά και να σου εγγυηθώ ότι δεν θα σου ξαναστείλω.
Νομίζω ότι αυτό που κάνω είναι στα πλαίσια της ενημέρωσης και όχι του spam. Δεν προσπαθώ να κοροϊδέψω κάποιον. Απλά ενημερώνω για κάτι το οποίο έχω ξεκινήσει.

Τέλος για να ενισχύσω τους ισχυρισμούς θα αναφέρω ότι ουκ ολίγες φορές μου πρότειναν να αγοράσουν τα email που έχω κάτι το οποίο φυσικά αρνήθηκα.

Μιας και το βρήκα ψάχνωντας, κάνω επεξεργασία και παραθέτω.

"Σύμφωνα με την ισχύουσα πρακτική, και το άρθρο 14 του Νόμου 2672/98, ΦΕΚ 290 τεύχος Α και την οδηγία 2002/31/CE της ΕΕ ένα μήνυμα δεν μπορεί να θεωρηθεί spam όταν περιέχει τα στοιχεία του αποστολέα και δυνατότητα διαγραφής από τη λίστα παραληπτών."


Return to “8) Παρουσιάσεις”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests