ΚΑΤΑΛΟΓΟΙ ΔΙΣΚΟΓΡΑΦΙΚΩΝ

Συντονιστής: Stelios Lambropoulos

MARION

ΚΑΤΑΛΟΓΟΙ ΔΙΣΚΟΓΡΑΦΙΚΩΝ

Δημοσίευσηαπό MARION » Δευτ. Αύγ. 25, 2008 3:11 pm

ΓΕΙΑ ΣΑΣ! ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΛΟΓΟΥΣ ΔΙΣΚΟΓΡΑΦΙΚΩΝ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΠΟΥ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΟΥΝ ΟΜΩΣ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΤΩΝ ΑΝΤΙΤΥΠΩΝ ΚΑΘΕ ΔΙΣΚΟΥ?

Stelios Lambropoulos

Δημοσίευσηαπό Stelios Lambropoulos » Δευτ. Αύγ. 25, 2008 5:48 pm

υπάρχει κάτι τέτοιο;

MARION

ΚΑΤΑΛΟΓΟΙ ΔΙΣΚΟΓΡΑΦΙΚΩΝ

Δημοσίευσηαπό MARION » Δευτ. Αύγ. 25, 2008 6:45 pm

ΑΠΟ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΣΕ ΠΟΣΑ ΑΝΤΙΥΤΠΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕ ΕΝΑΣ ΔΙΣΚΟΣ?

Επισκέπτης

Δημοσίευσηαπό Επισκέπτης » Τρί. Αύγ. 26, 2008 2:32 pm

Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΑΝΑΖΗΤΩ ΤΕΤΟΙΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΑΣΕ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕΓΑΛΗ ΣΥΛΛΟΓΗ ΔΙΣΚΩΝ 78 ΣΤΡΟΦΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΠΛΕΟΝ ΝΑ ΣΥΛΛΕΞΩ ΟΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΓΙ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΔΙΣΚΟΥΣ.ΩΣΤΟΣΟ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΦΟΥ ΟΙ ΠΗΓΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΟΤΑΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΛΕΜΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΩΓΕΣ ΔΙΣΚΩΝ.ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ, ΘΑ ΤΟ ΕΚΤΙΜΟΥΣΑ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΑ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!

Επισκέπτης

Δημοσίευσηαπό Επισκέπτης » Δευτ. Σεπ. 15, 2008 4:51 pm

ΟΙ ΔΙΣΚΟΙ ΓΡΑΜΜΟΦΩΝΟΥ ΚΑΙ ΚΥΡΙΟΣ ΟΙ ΠΡΟΠΟΛΕΜΙΚΟΙ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΗΘΟΣ ΤΥΠΩΜΕΝΟΙ ΣΕ 500 ΕΩΣ ΚΑΙ 1200 ΑΝΤΙΤΥΠΑ .ΟΙ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ 2000 ΑΝΤΙΤΥΠΑ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΡΕΥΝΑ 25 ΕΤΩΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΠΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΜΕ ΒΕΒΑΙΟΤΗΤΑ.

MARION

Δημοσίευσηαπό MARION » Παρ. Σεπ. 26, 2008 12:14 am

Σας ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες που μου δώσατε.

Τότσης Βαγγέλης

δισκογραφία

Δημοσίευσηαπό Τότσης Βαγγέλης » Τρί. Νοέμ. 10, 2009 4:06 pm

Κοίτα να δείς. Γνωρίζω οτι υπάρχει ένας κατάλογος(excel) δισκογραφίας 78 στροφών πολύ μεγάλος με πολλά στοιχεία. Αυτός είναι του Μανιάτη(δε θυμάμαι το μικρό του). Ωστόσο επειδή είμαι καινούργιος στο internet δεν νομίζω οτι εγώ θα τον έβρισκα εύκολα και θα τον κατέβαζα. Πάντως, αν είναι διαθέσιμος και τα καταφέρνεις με αυτά, αξίζει πολύ γιατί είναι πολύ μεγάλος. Προσπάθησέ το.

Επιστροφή στο “β) Δίσκοι - CD”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 2 και 0 επισκέπτες