Η ΕΚ ΠΕΡΑΤΩΝ ΔΙΣΚΟΓΡΑΦΙΑ ΓΡΑΜΜΟΦΩΝΟΥ

Συντονιστής: Stelios Lambropoulos

MARION

Η ΕΚ ΠΕΡΑΤΩΝ ΔΙΣΚΟΓΡΑΦΙΑ ΓΡΑΜΜΟΦΩΝΟΥ

Δημοσίευσηαπό MARION » Τετ. Αύγ. 27, 2008 5:57 pm

ΓΕΙΑ ΣΑΣ! ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΣΤΙΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΤΗΣ ΨΗΦΙΑΚΗΣ ΕΚΔΟΣΗΣ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΙΣΚΟΙ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ "ΑΓΝΩΣΤΟΣ ΕΚΤΕΛΕΣΤΗΣ".Ο ΔΙΣΚΟΣ ΤΗΣ COLUMBIA, ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ, ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ 6464 ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ "ΑΛΛΑΞΕ ΤΩΡΑ Η ΖΩΗ ΣΟΥ" & "ΚΟΙΤΑΞΕ ΜΕ ΜΕΣ ΤΑ ΜΑΤΙΑ" ΤΩΝ ΚΑΡΙΩΤΗ-ΚΟΡΙΝΘΙΟΥ ΚΑΙ ΚΟΡΙΝΘΙΟΥ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΡΜΗΝΕΥΟΥΝ ΟΙ Ν.ΓΟΥΝΑΡΗΣ & Φ.ΠΟΛΥΜΕΡΗΣ.ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ "ΑΣΕ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΒΡΕ ΜΑΡΙΩ" & "ΕΡΩΤΑ ΖΗΤΩ ΝΑ ΒΡΩ" (ΣΟΥΓΙΟΥΛ) ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΤΟΝ ΔΙΣΚΟ ΤΗΣ HIS MASTER'S VOICE ΑΟ 5133,ΜΑΛΛΟΝ ΤΑ ΕΡΜΗΝΕΥΟΥΝ Η ΑΝΝΑ & Η ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΟΥΤΑ, ΑΦΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΙΣΚΟΣ ΤΗΣ PACIFIC 3804 ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΕΡΜΗΝΕΥΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ. ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΘΕΙ ΠΩΣ ΤΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΤΟΥΣ ΔΙΣΚΟΓΡΑΦΙΑ.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!

Stelios Lambropoulos

Δημοσίευσηαπό Stelios Lambropoulos » Τρί. Σεπ. 02, 2008 9:58 pm

Αφού είναι "άγνωστος ο εκτελεστής" λογικό είναι να μην αναφέρονται
στην προσωπική τους αλληλογραφία.
Θα το κοιτάξουμε για την επόμενη αναβάθμιση, η οποία έτοιμη είναι και θα κυκλοφορήσει σύντομα

ευχαριστούμε πολύ :)

MARION

Δημοσίευσηαπό MARION » Τετ. Σεπ. 03, 2008 12:33 am

Ανέφερα αυτά τα στοιχεία όχι γιατί υπάρχει κάποιο "λάθος" ή παράλειψη...αλίμονο! Πρόκειται για μια εξαιρετική δουλειά,μια μοναδική ολοκληρωμένη δουλειά που δεν νομίζω να υπάρχει κάτι παρόμοιο.Με όλα αυτά τα στοιχεία για την δισκογραφία και πολύ περισσότερο τις δυνατότητες που μας παρέχει για να βρούμε αυτά που ψάχνουμε.Προσωπικά με έχει βοηθήσει τόσο πολύ, έχω συλλέξει και μάθει τόσα πολλά! Πρόκειται για κάτι που αξίζει μόνο πολλά συγχαρητήρια.
Ο μοναδικός λόγος, είναι επειδή έτυχε να έχω αυτούς τους δίσκους... και απλά -εάν θέλετε βέβαια- μπορείτε να συμπληρώσετε αυτά τα στοιχεία.
Σας ευχαριστώ και πάλι.

Stelios Lambropoulos

Δημοσίευσηαπό Stelios Lambropoulos » Τετ. Σεπ. 03, 2008 4:35 pm

Αγαπητή Μάριον,

δεν τίθεται θέμα αν θέλω ή όχι. Αν υπάρχει κάποιο λάθος θα πρέπει να το διορθώσω.
Ευχαριστώ ξάνα για τις επισημάνσεις. Αν έχεις και άλλες, εδώ είμαστε. Τουλάχιστον να προλάβουμε να τις ενσωματώσουμε στην νέα έκδοση.

Ευχαριστούμε και για τα καλά σου λόγια :)

Επιστροφή στο “γ) Τραγούδια”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 1 και 0 επισκέπτες